PASTELINI

Pastelini - kolekce pro náročné

 Máte rádi pastelové barvy, příjemný design, bohatý sortiment ,cenovou dostupnost a navíc oceňujete praktičnost? Že je nemožné vše skloubit dohromady? Právě naopak! Přesně pro Vás je zde řada Pastelini! Půvabně barevná, lehce sladitelná, nápaditá a navíc, všechny kousky se dají vlhkým  hadříkem krásně očistit.

Na začátku stojí půvabné pastelové barvy

Jemné a nevtíravé odstíny jsou vyjádřením ženskosti a křehkosti. Jemně růžová, mléčně fialová, máslová žlutá, lehounce modrá a pastelová zelenkavá. Všechny tyto půvabné barvičky můžete najít na sortimentu kolekce Pastelini.

 

Velkorysá nabídka sortimentu produktů Pastelini Vás doslova uchvátí.

Nabídka je pestrá i co se týče velikostí. Všechny barvy a druhy tak můžete kombinovat ve velikostech A4, A5 i A6.

Vše, co budete potřebovat k výbavě kanceláře i na domácí využití.

Můžete začít třeba blokem. Praktické twin wire bloky – blok otočný o 360 ° můžete mít hned v několika variantách. Bude Vám více vyhovovat blok s boční spirálou Pastelini, nebo máte raději blok s klopou?  A co když máte raději karis bloky? Nic není nemožné…

Dalším skvělým pomocníkem pro třídění dokumentů jsou bezesporu pořadače.

Kolekce nabízí pořadače s dvěma i čtyřmi kroužky v různých šířkách a velikostech. Samozřejmě pastelini nabízí i pákové pořadače přesně pro ty z Vás, kteří ,,papírují opravdu hodně“ 🙂 Dále pak krabice s praktickou gumkou, aby byly Vaše dokumenty v bezpečí.

Desky a boxy na lejstra i sešity Pastelini.

Pro menší papírovou hromádku a drobnější věci se dokonale hodí obálky s drukem, Vše pohodlně zapnete a nic se Vám neztratí.

Větší dávku papírů a případně i bloky můžete prakticky uložit do slohy s gumou, 3klopých desek s gumičkou, nebo katalogové knihy. 

Doplňky Pastelini.

Co tím máme na mysli? Praktické nezbytnosti jako jsou podložky na stůl, kelímky na tužky, nebo na štětce a další drobnosti.  Součástí pastelové řady jsou i krásná pouzdra a etue z této edice. Velmi praktické  jsou rovněž i skládací boxy na katalogy, nebo magazíny. A vše pořád ve stejném designu. No není to úžasné?

A ještě něco pro dámy… Kolekce Pastelini myslí především na ženy.

Pokud chcete svůj výběr doladit k dokonalosti neopomeňte ani kosmetické tašky, peněženky a manikůry z řady Pastelini.

Napsat komentář